Registrace

Registrace přednášek a plakátových sdělení a registrace účastníků konference probíhají odděleně. Budete-li si přát mít jednu přednášku a dvě plakátová sdělení, je třeba provést tři registrace příspěvků a jednou se zaregistrovat jako účastník. Po každé registraci ve své e-mailové schránce najdete dopis s odkazem a přihlašovacími údaji, s jejichž pomocí ji půjde kdykoliv do uzavření registrace upravit.

Jako e-mail prosíme uvádějte svou pracovní/služební adresu elektronické pošty.

Registrace účastníka

Přednášky a plakátová sdělení

Pro registraci budete potřebovat název příspěvku, afiliace a e-maily autorů a e-mail kontaktní osoby. Jeden z autorů by měl být zároveň účastníkem konference.

Pokud teď nemáte připraven abstrakt, nevadí – stačí ho nahrát kdykoliv do uzávěrky registrací. Podrobnější instrukce k přípravě abstraktu najdete zde.

Pomůže nám, pokud i křestní jména autorů rozepíšete (kvůli rejstříku ve sborníku abstraktů) a nebudete psát název příspěvku VELKÝMI PÍSMENY.

Budete-li mít jakékoliv dotazy, prosím napište nám.

K čemu které údaje použijeme

Údaje shromážděné z registrací použijeme pro přípravu konference – sborníku abstraktů, programu, přípravu visaček, zpracování plateb a pro další vnitřní komunikaci v rámci konference a případně pro oslovení v souvislosti s přípravou dalších ročníků konference v ČR či SR. Zjednodušený seznam účastníků (pro ověření stavu platby) spolu se sborníkem abstraktů a programem konference budou zveřejněny na stránkách konference, sborník abstraktů bude uložen do archivu na stránkách ČSOZ a trvalého úložiště ČVUT (DSPACE). V souladu s prosbou výše předpokládáme, že veškeré poskytnuté kontakty a afiliace jsou Vaše pracovní.